Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > ABC klasa
Piłkarski Rejon Kraków: składy grup w A i B klasie seniorów2020-07-02 22:12:00

Wydział Gier MZPN dokonał podziału grup rozgrywek seniorskich w Rejonie Kraków: Klasy A i Klasy B oraz wyznaczył terminy startu rozgrywek.


KLASA A

Grupa 1                                   

1 Bibiczanka Bibice

2 Błękitni II Modlnica (b)  

3 Czarni'03 Grzegorzowice

4 Ekler Baranówka (b)

5 Galicja Raciborowice

6 Jastrzębiec Książ Wielki

7 Michałowianka Michałowice

8 Partyzant Dojazdów

9 Płomień Kościelec

10 Prądniczanka II Kraków

11 Słomniczanka II Słomniki (b)

12 Spartak Wielkanoc-Gołcza

13 Strażak Goszcza

14. Szreniawa Koszyce

15 Wierzbowianka

Grupa 2

1 Dragon Szczyglice  

2 Iskra Czułów  

3 JKS Zelków  

4 Liszczanka Liszki  

5 Lotnik Kryspinów  

6 Maszycanka Maszyce  

7 Skała 2004 (b)  

8 Sokół Rybna  

9 Sportowiec Modlniczka   

10 Strażak Rączna  

11 Świt Krzeszowice  

12 Tęcza Piekary (b)

13 Wisła Czernichów 

14 Wisła Jeziorzany

15 Wisła Rząska

Grupa 3

1 Bieżanowianka Kraków

2 Bratniak Kraków (b)

3 Cedronka Wola Radziszowska

4 Fairant Kraków (b)

5 Gajowianka Gaj

6 Iskra Krzęcin

7 Kabel Kraków

8 Krakus Swoszowice

9 Płomień Kostrze

10 Podgórze Kraków

11 Pogoń Skotniki

12 Rzozovia Rzozów

13 Strzelcy Kraków

14 Tramwaj Kraków

15 Wanda Kraków

Rozpoczęcie rozgrywek jest zaplanowane na weekend 8/9 sierpnia 2020 r., a zakończenie na weekend 7/8 listopad 2020 r. (kolejka środowa jest zaplanowana na dzień 12 sierpnia 2020 r)

 

Klasa B

Grupa 1   Grupa 2
lp nazwa   Lp nazwa
1 Agricola Klimontów   1 AP Kmita II Zabierzów
2 Juvenia Prandocin   2 Bronowicki Kraków
3 Kosynierzy Łuczyce   3 Fitbal Szklary
4 Niedźwiedź II    4 Górzanka Nawojowa Góra
5 Novi Narama   5 Iskra Radwanowice
6 Olimpia Czaple Wielkie   6 Maszycanka II Maszyce (n)
7 Polanowice   7 Niegoszowianka Niegoszowice
8 Polonia Wilczkowice   8 Orzeł II Bębło
9 Sparta Skrzeszowice   9 Płomien Jerzmanowice
10 Trątnowianka Trątnowice   10 Potok Więckowice
11 Zawisza Sulechów   11 Topór Aleksandrowice
         
Grupa 3   Grupa 4
Lp nazwa   Lp nazwa
1 Albertus Kraków   1 Błekitni Czułówek
2 Dragoons Kraków   2 Borkowianka Borek Szlachecki
3 Grom Kraków   3 Gwiazda Ściejowice
4 Kaszowianka II Kaszów   4 Klub Sportowy Tyniec
5 Opatkowianka Kraków   5 Lotnik II Kryspinów
6 Pychowianka Kraków   6 Nadwiślan Rusocice
7 Rybitwy Kraków   7 Piast Skawina
8 SMS Kraków (n)   8 Radziszowianka II Radziszów
9 Universum Kraków   9 Sankowia Sanka
10 Victoria Kraków   10 Skawinka II Skawina
11 Wawel Kraków   11 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa
12 Wieczysta II Kraków (n)   12 Trzebol Wielkie Drogi


Rozpoczęcie rozgrywek jest zaplanowane na weekend 22/23 sierpnia 2020 r., a zakończenie na weekend 7/8 listopada 2020 r.

 mzpnkrakow.pl


mzpn2.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty