06.06.2019 18:34 -
więcej »
Cztery medale wioślarzy w Lucernie
02.06.2019 23:30 -

Podczas wioślarskich mistrzostw Europy w Lucernie biało-czerwoni zdobyli cztery medale – złoty, dwa srebrne i brązowy.

więcej »
Joshua zdetronizowany przez Ruiza
02.06.2019 23:26 -
więcej »
Majka szósty na mecie Giro d'Italia
02.06.2019 21:32 -

Ekwadorczyk Richard Carapaz wygrał 102. edycję kolarskiego wyścigu Giro d'Italia. Rafał Majka awansował dziś z 7.na 6. miejsce.

więcej »
Kasperczyk i Syty wygrali Rajd Nadwiślański
01.06.2019 22:10 -

Tomasz Kasperczyk i Damian Syty, jadący Fordem Fiestą R5, wygrali Rajd Nadwiślański – drugą rundę tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na mecie w Puławach załoga Tiger Energy Drink Rally Team zameldowała się z blisko półminutową przewagą nad rywalami.

25.05.2019 19:19 -

Rafał Majka był czwarty na 14. etapie kolarskiego wyścigu Giro d'Italia i takie miejsce zajmuje w klasyfikacji generalnej. Liderem został 26-letni Ekwadorczyk Richard Carapaz.

więcej »
57 załóg w Rajdzie Rzeszowiak
24.05.2019 22:32 -

W sobotę odbędzie się kolejna, piąta edycja Rajdu Rzeszowiak. Jest to pierwsza z czterech tegorocznych rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia. Na listach zgłoszeń znalazło się łącznie 57 załóg.