Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków II)

LKS Śledziejowice – Skawinka Skawina 1-2 (1-1)

1-2 Sikora 60
ŚLEDZIEJOWICE: Chrobak – Eumanow, Postawa, Makieła, Zawalonka – Krauss (61 Książek), Najder, Dziedzic, Michalczyk – Myszkowski, Piszczek.
SKAWINKA: Guziewicz – Grabowski, Boczarski, Sałek, Gałuszka, Mizera, Piaskowski (85 Stec),
K. Nazim, Mrowiec (60 Dachowski), Kosek, Sikora (70 Curzydło).

Gospodarze objęli prowadzenie wykorzystując błąd obrońcy Skawinki, który wybijając piłkę trafił w zawodnika Śledziejowic. Futbolówka odbiła się rykoszetem, a Myszkowski z ostrego kąta uderzył celnie w "długi" róg.

Po chwili Myszkowski mógł podwyższyć, ale w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza. Kolejnych świetnych okazji nie wykorzystali Krauss, który spudłował oraz znowu Myszkowski, który zamiast dogrywać piłkę sam strzelał, lecz niecelnie. Zamiast co najmniej 2-0, w 35. minucie było 0-1. Tym razem błąd popełnił obrońca gospodarzy, a z prezentu skorzystał Mrowiec.

Po przerwie Śledziejowice przeważały, ale nie stworzyły groźnej sytuacji. Skawinka zaś oddała jeden strzał i zdobyła zwycięskiego gola.