Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków II)

Wróblowianka - Czarni Staniątki 0-5 (0-1)

0-4 Gawlik 70
0-5 Satała 77
CZARNI:
Machlowski - Perdał (76 Osielczak), Błachacz, Górski, Starowicz - Satała, Rożek, Socha (46 Włodarczyk), Sikora (60 Maciaszek) - Gawlik, Gaudyn (66 Kluz).

Czarni Staniątki zakończyli rundę jesienną w V lidze krakowskiej (gr. II) bez porażki, z imponującym dorobkiem 13 zwycięstw i 3 remisów.

To trzynaste odnieśli w wyjazdowym spotkaniu z Wróblowianką. - Do przerwy mieliśmy trochę kłopotu, boisko było kiepskie, nie pod nas. Trochę było chaosu, gospodarze nie chcieli być gorsi, mieli parę sytuacji, najgroźniejszy był bodajże centrostrzał, ale to my strzeliliśmy gola. Po przerwie szybko zdobyliśmy dwie bramki i już do końca dominowaliśmy - skomentował Piotr Gruszka, trener Czarnych.

Goście objęli prowadzenie w 10. minucie. Gaudyn strzelił z 16 m, bramkarz wybił piłkę przed siebie, a Gawlik pospieszył z dobitką. Tuż po przerwie po rzucie rożnym Satała trafił w słupek, tym razem skutecznie dobijał Górski. Trzeci gol to zasługa Gaudyna, który spod linii podał przed bramkę, a Włodarczyk z 5 m uderzył do "pustaka". Na 4-0 podwyższył Gawlik, który po wrzutce z kornera głową skierował piłkę w "długi" róg. Wynik ustalił Satała finalizując ładną akcję Rożka prawą stroną.