Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków II)

Pogoń Skotniki - Wiślanka Grabie 1-2 (0-1)

0-2 Sysło 70
1-2 Stępiński 73
WIŚLANKA:
Techmański - Kutaj, Gajda, Płocha, Zięba - Kruczek, Partyka, Trojański, Bzukała - Maśnica (85 Mleczko), Kordyl (60 Wierzbiński).

Wiślanka mogła wygrać wyżej w Skotnikach, ale w końcówce nie wykorzystała karnego.

Goście objęli prowadzenie w 20. minucie. Po dośrodkowaniu z boku bramkarz Pogoni odbił piłkę na 16. metr, skąd Maśnica uderzył w "okienko". Po przerwie podwyższył Sysło, który po wrzutce Trojańskiego z prawej strony strzelił z 8 metrów pod poprzeczkę. Po chwili gospodarze uzyskali kontaktowe trafienie. Z podania Machny głową futbolówkę skierował do siatki Stępiński.

W 80. minucie powinno być 3-1 dla Wiślanki po tym jak sędzia podyktował karnego za faul na Trojańskim. Jedenastkę wykonywaną przez Wierzbińskiego obronił jednak bramkarz Pogoni. Goście mieli w tym meczu jeszcze dwie inne doskonałe okazje, obie zmarnował Kordyl, choć do bramki miał 5 metrów.