Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków II)

Pogoń Skotniki - Piast Wołowice 0-3 walkower

Na boisku: 0-2 (0-1), mecz przerwany w 85. minucie
0-1 Hubert Owca 30
0-2 Hubert Owca 70

V-ligowy mecz Pogoni Skotniki z Piastem Wołowice został przerwany w 85. minucie po tym jak zawodnik gospodarzy Karol Wykręt po otrzymaniu żółtej kartki zaatakował sędziego i naruszył jego nietykalność osobistą.

Do tego momentu Piast prowadził 2-0. Wynik spotkania zostanie zweryfikowany przez Wydział Gier MZPN, najprawdopodobniej goście wygrają walkowerem 3-0.

Piast zdobył pierwszego gola po rzucie rożnym. Korczek podał do Owcy, a ten z ok. 30 m uderzył z pierwszej piłki w samo "okienko"! Druga bramka była jeszcze bardziej efektowna, godna "stadionów świata". Po faulu na Kurzei Owca strzelił kapitalnie z 20 m nad murem do siatki.

Dla Piasta to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w rozgrywkach II grupy V ligi krakowskiej.

Komunikatem z 20.10.2011 Wydział Gier MZPN zweryfikował wynik meczu jako walkower 3-0 dla Piasta Wołowice.