Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Trampkarze starsi > Małopolska Liga T
Puchar Kuchara: Remis z gospodarzami2012-07-06 12:49:00

Piłkarska reprezentacja Małopolski rocznika 1998, biorąca udział w finałowym turnieju o Puchar PZPN im. Wacława Kuchara, w swoim drugim meczu, rozegranym w Siemiatyczach, zremisowała wczoraj z zespołem gospodarzy - Podlasiem 2-2.

W sobotę Małopolanie zmierzą się w Hajnówce z Kujawsko-Pomorskim ZPN.

Podlaski ZPN - Małopolski ZPN 2-2 (2-1), karne 2-4
1-0 Przemysław Mystkowski 4
2-0 Przemysław Mystkowski 21
2-1 Marcin Chmielowski 32
2-2 Dawid Węglowski 40 (karny)
Sędziował Tomasz Marciniak (Mazowiecki ZPN).
PODLASIE: Bartłomiej Żynel - Patryk Koncewicz, Kamil Bujnowski (45 Tomasz Zaręba), Paweł Kaczmarczyk (62 Kamil Kosakowski), Piotr Kalisz, Mateusz Maliszewski, Marcin Mocarski, Przemysław Mystkowski, Mateusz Ostaszewski, Marcin Pigiel, Artur Renkowski (36 Patryk Niemczynowicz).
MAŁOPOLSKA: Michał Boruch - Rafał Górecki, Hubert Maślanka (65 Konrad Handzlik), Dawid Dyląg, Marcin Chmielowski, Dawid Węglowski (60 Szymon Pietrzyk), Bartosz Szcząber (45 Bartosz Czarnecki), Sebastian Gądek (36 Mateusz Małek), Miłosz Szczepański, Kacper Smoleń (68 Maciej Smagacz), Mateusz Dara (50 Grzegorz Gołdyn).

Gospodarze (zespół oparty na Jagiellonii) prowadzili 2-0, ale przed przerwą Małopolanie uzyskali kontaktowe trafienie po rzucie wolnym, a w II połowie wyrównali z karnego.