Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Rozgrywki halowe
Cracovia bliska triumfu, finały małopolskie 28 lutego2010-02-17 17:17:00

Krakowska ekstraklasa halowa juniorów młodszych kończy rozgrywki w najbliższą niedzielę. Bardzo bliska mistrzostwa jest Cracovia, która potrzebuje zwycięstwa w ostatnim meczu nad Krakusem, by zająć pierwsze miejsce. "Pasiaki" w bezpośrednim starciu pokonały Wisłę 4-0 i przy równej ilości punktów uplasują się na czele tabeli.

Przez długi czas wydawało się, że największe szanse na mistrzostwo ma Hutnik, który m.in. rozgromił Cracovię 9-3. Pod koniec hutnicy dostali jednak zadyszki. Niespodziewanie tylko zremisowali z Garbarnią i Górnikiem Wieliczka, co spowodowało spadek na 3. miejsce w tabeli. W niedzielę Hutnik spotka się z Wisłą, a stawką tego meczu będzie udział w turnieju finałowym o mistrzostwo Małopolski. Kraków reprezentować będą dwa najlepsze zespoły ekstraklasy, czyli dwa z trójki: Cracovia, Wisła, Hutnik. Hutnik, aby wystartować w turnieju musi z Wisłą wygrać, Wiśle wystarcza remis.

Turniej finałowy o mistrzostwo Małopolski juniorów młodszych odbędzie się pod egidą MZPN w niedzielę 28 lutego pod balonem Cracovii przy ul. Wielickiej. Udział w nim wezmą po dwa najlepsze zespoły z Krakowa, Tarnowskiego, Sądecczyzny i Małopolski Zachodniej.

rst
WIADOMOŚCI

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty