Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Orliki > Grupa IV (Kraków) O
Lider za silny dla Płaszowianki

Płaszowianka Kraków - Grębałowianka Kraków 2-6 (2-2)

Gole: Jakub Błoniarczyk 2 - Adrian Sprynca 2, Dariusz Kwiatek 2, Dominik Mazur, Kacper Jania
GRĘBAŁOWIANKA:
Marcin Balicki – Wiktor Kałkus, Bartłomiej Adamski, Kacper Jania, Dominik Mazur, Maciej Broś, Filip Jania, Adrian Sprynca,Adrian Rażny, Michał Dynur, Patryk Musiał, Dariusz Kwiatek, Łukasz Luty, Maciej Jania, Karol Maczuga. Trener Mateusz Tabor.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla Płaszowianki, która już po kilku minutach prowadziła 2-0 z liderem grupy. Grębałowianka stawiła się na boisku w liczbie 15 zawodników, trenerzy gości bardzo często dokonywali więc zmian.

Gospodarze, mający tylko 8 graczy do dyspozycji, stawiali dzielny opór, do przerwy lider zdołał tylko doprowadzić do wyrównania. W drugiej połowie zarysowała się zdecydowana przewaga grębałowian, ale swoje szanse na zdobycie bramki mieli też piłkarze miejscowi, m.in. po strzale z rzutu wolnego gdy piłka trafiła w słupek. Z każdą minutą było coraz wyraźniej widać jak istotne znaczenie ma szeroki skład, w efekcie Grębałowianka odniosła swoje kolejne zwycięstwo.