Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy starsi > II liga (Myślenice) JS
Kiedy myślenickie zaległości?2010-06-08 09:56:00

Wydział Gier Podokręgu Myślenice ustalił terminy zaległych meczów w A, B i C klasie seniorów oraz w II lidzie juniorów.

A klasa myślenicka

- Zaległe zawody z dnia 19.05.2010 pomiędzy drużynami Rokita Kornatka – Topór Tenczyn należy rozegrać w dniu 18.06.2010 godz. 17.30


- Zaległe zawody z dnia 20.05.2010 pomiędzy drużynami Hejnał Krzyszkowice – Opatkowianka, należy rozegrać w dniu 18.06.2010 o godz. 17.30


- Zaległe zawody z dnia 16.05.2010 pomiędzy drużynami
Pasternik Ochojno – Sęp Droginia
Rokita Kornatka – Hejnał Krzyszkowice
Orzeł Myślenice – Cyrhla Krzczonów
Tempo Rzeszotary – Clavia Świątniki
Skalnik Trzemeśnia – Szczebel Lubień
LKS Rudnik – Topór Tenczyn
należy rozegrać w dniu 9.06.2010 o godz. 18.00


- Zaległe zawody z dnia 23.05.2010 pomiędzy drużynami
Hejnał Krzyszkowice – Pasternik Ochojno
Zielonka Wrząsowice – Rokita Kornatka
Cyrhla Krzczonów – Tempo Rzeszotary
należy rozegrać w dniu 16.06.2010 o godz. 18.00


- Zaległe zawody z dnia 30.05.2010 pomiędzy drużynami Pasternik Ochojno – Zielonka Wrząsowice należy rozegrać w dniu 18.06.2010 godz. 17.30


- Zaległe zawody z dnia 2.06.2010 pomiędzy drużynami
Hejnał Krzyszkowice – Orzeł Myślenice
Cyrhla Krzczonów – Clavia Świątniki
Zielonka Wrząsowice – LKS Rudnik
należy rozegrać w dniu 22.06.2010 o godz. 18.00

B klasa myślenicka
- Zaległe zawody z dnia 22/23.05.2010 pomiędzy drużynami
Grodzisko Raciechowice – Conavia Konary
Krzemień Jasienica – Jawor Jawornik
należy rozegrać w dniu 9.06.2010 o godz. 18.00


- Zaległe zawody z dnia 15/16.05.2010 pomiędzy drużynami
Jawor Jawornik – Wicher Stróża
Dziecanovia – Iskra Brzączowice
Dukla Bysina – Grodzisko Raciechowice
Orzeł Nowa Wieś – Krzemień Jasienica
Beskid Tokarnia – Conavia Konary
należy rozegrać w dniu 16.06.2010 o godz. 18.00


- Zaległe zawody z dnia 2.06.2010 pomiędzy drużynami
Wicher Stróża – Górki Myślenice
Krzemień Jasienica – Iskra Brzączowice
należy rozegrać w dniu 23.06.2010 o godz. 18.00

C klasa myślenicka
- Zaległe zawody z dnia 16.05.2010 pomiędzy drużynami
Halniak Zawada – Wrzosy Osieczany
Lubomir Wiśniowa – Huragan Stadniki
Staw Polanka – Franciszek Skomielna Czarna
należy rozegrać w dniu 27.06.2010 o godz. 13.00


- Zaległe zawody pomiędzy drużynami Staw Polanka – Huragan Stadniki, należy rozegrać w dniu 17.06.2010 o godz. 18.00


- Zaległe zawody pomiędzy drużynami Huragan Stadniki – Wrzosy Osieczany, należy rozegrać w dniu 23.06.2010 o godz. 18.00

II liga juniorów
- Zaległe zawody z dnia 19.05.2010 pomiędzy drużynami
Skalnik Trzemeśnia – Tempo Rzeszotary
Grodzisko Raciechowice – Szczebel Lubień
Beskid Tokarnia – Zielonka Wrząsowice
Orzeł Myślenice – Jordan Zakliczyn
Pcimianka – Iskra Głogoczów
Hejnał Krzyszkowice – Cyrhla Krzczonów
Karpaty Siepraw – Sęp Droginia
należy rozegrać w dniu 4.07.2010 o godz. 15.00


- Zaległe mecze pomiędzy drużynami – należy rozegrać:
Jordan Zakliczyn – Grodzisko Raciechowice 14.06.2010 godz. 18.00
Pcimianka Pcim – Jordan Zakliczyn 10.06.2010 godz. 17.00
Skalnik Trzemeśnia – Jordan Zakliczyn 22.06.2010 godz. 18.00
Jordan Zakliczyn – Hejnał Krzyszkowice 16.06.2010 godz. 18.00
Szczebel Lubień – Karpaty Siepraw 10.06.2010 godz. 18.00
Zielonka Wrząsowice – Karpaty Siepraw 17.06.2010 godz. 18.00
Iskra Głogoczów – Cyrhla Krzczonów 17.06.2010 godz. 18.00
Zielonka Wrząsowice – Sęp Droginia 23.06.2010 godz. 18.00
Grodzisko Raciechowice – Pcimianka Pcim 23.06.2010 godz. 18.00




REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty