Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > I liga (Kraków) JM

Dalin Myślenice - Puszcza Niepołomice 3-1 (0-1)

0-1 ???
1-1 Tomasz Skoczylas 50
2-1 Ignacy Dudek 65
3-1 Tomasz Skoczylas 70

Dalin wygrał swój ostatni mecz i awansował na 6. miejsce w tabeli. W rundzie wiosennej podopieczni trenera Kazimierza Wincenciaka uzyskali 25 punktów (7 zwycięstw, 4 remisy i 1 porażka), o 18 więcej niż jesienią!

Po tym sezonie z myślenickiej drużyny juniorów młodszych odchodzi tylko 4 zawodników, co stwarza przed nią nadzieję na awans w przyszłym roku.

Do przerwy prowadziła Puszcza, ale II połowa należała do gospodarzy, którzy odrobili stratę z nawiązką. Myśleniczanie mieli mnóstwo okazji, ale szwankowała trochę skuteczność. Mogło się to zemścić przy stanie 2-1, na szczęście dla miejscowych bramkarz Dalinu obronił karnego! Goście w całym meczu wypracowali bodaj trzy klarowne sytuacje.