Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > C klasa (Kraków I)
Northstar mistrzem powiatu miechowskiego2012-07-23 09:23:00

Triumfatorem letniego turnieju piłkarskiego o Puchar Starosty Miechowskiego został Northstar Miechów. Drugie miejsce zajęła Pogoń Miechów, a trzecie Kapitol Racławice.

Do IV letnich mistrzostw powiatu miechowskiego zgłosiło się tylko 9 zespołów. Z eliminacji do półfinału awans uzyskali trzej mistrzowie grup (Pogoń I Miechów, Spartak Wielkanoc-Gołcza i Northstar Miechów) oraz najlepszy wicemistrz (Kapitol Racławice). Po fazie grupowej zespół Spartaka zrezygnował z dalszej gry, a jego miejsce zajęła drużyna Strażaka Przybysławice, który jednak nie dojechał na niedzielny półfinał. W efekcie została utworzona finałowa grupa mistrzowska z udziałem trzech zespołów. Mecze trwały 2x30 minut.

Finały (niedziela, 22 lipca, boisko Pogoni Miechów)
15:20 POGOŃ Miechów - KAPITOL Racławice 5-4 (4-0)
16:35 NORTHSTAR Miechów - POGOŃ Miechów 1-0 (0-0), gol: Kozioł
17:55 KAPITOL Racławice - NORTHSTAR Miechów 1-3 (0-1), gole dla Northstaru: M. Latos 3