Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Kraków IV)

Nidzica Słaboszów - Olimpia Czaple Wielkie 2-3

Komisja Dyscypliny Podokręgu PN Kraków podjęła dziś (29.06.2011) decyzję w sprawie meczu krakowskiej B klasy (gr. IV) pomiędzy Nidzicą Słaboszów a Olimpią Czaple Wielkie.

Został on przerwany przez sędziego Krzysztofa Kozłowskiego-Kucharskiego w 90+2. minucie przy stanie 3-2 dla Olimpii. Minutę wcześniej arbiter pokazał czerwoną kartkę dla zawodnika gości, po czym przerwał mecz, gdyż - jak napisał w załączniku do sprawozdania - poczuł się przez niego zagrożony.

Komisja Dyscypliny PPN Kraków utrzymała wynik z boiska, czyli 3-2 dla Olimpii. Wyjaśniło to kwestię spadku z B klasy, dotknął on ostatecznie Nidzicę Słaboszów. Zostaje w niej natomiast Jaxa Jaksice.