Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Kraków IV)
Dobry mecz Spartaka Charsznica2011-05-29 22:57:00

Spartak Charsznica - Tytan Polekarcice 4-0 (3-0)

4-0 Piotr Cholewa 70

Sędziowali: Jarosław Kuźniar, Tomasz Wójtowicz, Marcin Ciepły
SPARTAK: Mucha, Balcer, K. Janczyk, Ł. Cholewa, Kucypera, Ziebro, P. Janczyk, Maniak, Kula, P. Cholewa, Dudziński.
TYTAN: Miśkowiec, Świder, Ł. Grzegórzko, T. Grzegórzko, D. Grzegórzko, Kołodziejski, Kowalski, Izbiński, P. Dudek, J. Dudek, Wąs.

Mecz rozpoczął się od walki w strefie środkowej boiska. Z biegiem czasu przewagę zaczęli osiągać  gospodarze, którzy w 25. minucie zdobyli gola. Wynik otworzył Konrad Kula, który strzałem po ziemi pokonał bramkarza. Na 2-0 podwyższył w 34. minucie Łukasz Cholewa, który po centrze z rogu głową pokonał bramkarza. Najładniejszą bramkę meczu zdobył w 40. minucie Piotr Cholewa, który strzelił zza pola karnego w samo "okienko".

Po przerwie goście dążyli do zdobycia honorowej bramki, ale dobrze grająca obrona Spartaka wraz z bramkarzem w porę likwidowała niebezpieczeństwo. Wynik ustalił w 70. minucie Piotr Cholewa w zamieszaniu podbramkowym. Gospodarze mogli jeszcze podwyższyć wynik, ale nie wykorzystali dwóch sytuacji sam na sam z bramkarzem gości.