5-4 ???
6-4 Lepiarczyk
JUVENIA
: Walka - Ząbczyński, Bursa, Grojec (86 Burmer) - Natkaniec, Komenda, Pater, Zębala - Kolasa (69 Ciszewski), Puchała (77 Osika), Lepiarczyk.

Mecz z wysokiego C rozpoczęli goście, którzy już w 1. minucie obili słupek bramki Juvenii. Na początku obie drużyny podchodziły z respektem do siebie. W miarę upływu czasu rosła przewaga zespołu z Prandocina. Po kwadransie było już 2-0 dla gospodarzy. Najpierw obrońca wybijając piłkę trafił w Puchałę i ta wpadła do bramki. Drugiego gola zdobył Zębala, który pięknym uderzeniem z 23 metrów w "okienko: nie dał szans bramkarzowi.

W 20. minucie goście strzelili kontaktowego gola. Ale po paru minutach wynik podwyższył Pater, który przymierzył i mocno uderzył z 18 metrów. Płomień miał jeszcze dwie okazje do zdobycia bramek, ale mocne strzały znakomicie bronił Walka. Wynik w pierwszej połowie ustalił Kolasa, który dostał piłkę od Zębali i z bliska wepchnął ją do siatki.

Druga połowa to ataki Juvenii i... bramki Płomienia. Po kilkunastu minutach zrobiło się 4-3. Przy tych straconych przez gospodarzy dwóch golach mocno zawiniła ich linia defensywna.

Miejscowi zdołali odskoczyć na 5-3 po trafieniu Grojca, który wykorzystał dobre dogranie z rzutu rożnego od Zębali i strzelił głową z 4 metrów. Jednak Juvenia nie cieszyła się zbyt długo, bo goście znowu wykorzystali złe ustawienie obrony przy rzucie wolnym i zdobyli bramkę na 5-4. Ku radości kibiców zgromadzonych na stadionie zwycięstwo zapewnił miejscowym Lepiarczyk, który otrzymał podanie z głębi pola i w sytuacji "sam na sam" pokonał bramkarza.

Juvenia umocniła się na pozycji lidera i ostatni mecz zagra za tydzień w Charsznicy.