Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Kraków IV)

Jastrzębiec Książ Wielki - Juvenia Prandocin 3-2 (1-1)

Gole: Szymon Cież 2, Paweł Podyma - Michał Puchała, Mateusz Kolasa
JUVENIA:
Walka - Ząbczyński, Bursa, Grojec - Natkaniec, Zębala (76 Ciszewski), Pater (70 Zdeb), Florek (22 Komenda) - Sado (63 Kolasa), Puchała, Lepiarczyk.

Mecz rozgrywany był na bardzo grząskim boisku, na którym stała woda. Licznie zgromadzeni kibice obejrzeli dobre widowisko.

Gospodarze szybko wyszli na prowadzenie. Po stracie piłki przez Juvenię w środku pola i szybkiej kontrze zdobyli pierwszą bramkę. Zespół z Prandocina niebawem wyrównał. W zamieszaniu w polu karnym sprytem wykazał się Puchała i pokonał bramkarza Jastrzębca. Goście mieli szanse na wyjście na prowadzenie, ale strzały Zębali i Patera mijały cel. Dobrą okazję miał też Sado, ale źle trafił w piłkę i bramkarz bez problemu ją złapał.

W drugiej połowie Jastrzębiec bardzo szybko zdobył bramkę na 2-1, strzałem z ok. 20 metrów w "długi" róg. Obie drużyny nie ustawały w atakach, ale kończyły się one na obronie. Defensywa gości popełniła błąd, dopuściła do strzału i piłka po raz trzeci znalazła się w siatce Juvenii. Przyjezdni uzyskali kontaktowego gola na 5 minut przed końcem. Kolasa wykorzystał dogranie Lepiarczyka z rzutu rożnego i głową strzelił na 3-2.