Juvenia Prandocin - Jaxa Jaksice 8-1 (2-0)

7-0 Kolasa

7-1 ??? (karny)

8-1 Zębala
JUVENIA: Walka - Ząbczyński, Bursa, Grojec - Natkaniec, Zębala, Pater, Florek (75 Dejworek) - Puchała, Sado (70 Kolasa), Bujas (25 Lepiarczyk).

Już w 2. minucie Puchałą dał Juvenii prowadzenie, zwiódł obrońcę i strzałem w tzw. długi róg pokonał bramkarza. Parę minut później wynik podwyższył Sado, który wykorzystał dobre dogranie Natkańca. W 25.
minucie kontuzji nabawił się Dawid Bujas i został zmieniony przez Lepiarczyka. Zaraz po wejściu Lepiarczyk dostał podanie od Sado i wyszedł "sam na sam", ale źle przyjął piłkę. Pod koniec pierwszej połowy ten sam zawodnik oddał strzał w słupek.

Po zmianie stron Juvenia szybko zdobyła bramkę. Zębala podawał do Sado, a ten strzelił w długi róg na 3-0. Kolejną bramkę zdobył Lepiarczyk po indywidualnej akcji i strzale z ostrego kąta. Bramka na 5-0 to efekt dobrego dogrania Puchały i strzału z kilku metrów Lepiarczyka. Ten sam zawodnik wykorzystał wyjście bramkarza po strzale Patera i przelobował go głową. W 70. minucie na placu gry zameldował się Kolasa. Chwilę potem wykorzystał dogranie Patera z rzutu rożnego i umieścił piłkę pod poprzeczką. Pod koniec meczu rzut karny, po faulu Grojca, wykorzystał kapitan gości. Wynik ustalił Zębala pięknym strzałem z dystansu.