Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Kraków I)
Bracia Żurowiczowie zapewnili wygraną Orłowi

Orzeł Iwanowice - Wanda Nowa Huta 2-1 (1-1)

1-0 Michał Żurowicz
1-1 ???
2-1 Łukasz Żurowicz

ORZEŁ: Jacek Kaleta - Stanisław Świerk, Artur Kaleta, Dawid Płatek, Sławomir Jędrychowski - Tomasz Czekaj (Mateusz Lepiarczyk), Michał Chwastek, Martin Mazanek, Marcin Wspaniały - Łukasz Żurowicz (Karol Rojek), Michał Żurowicz

Orzeł Iwanowice pokonał 2-1 Wandę Nowa Huta w meczu piątej kolejki B klasy. Bramki dla Orła zdobyli Łukasz i Michał Żurowiczowie. Dla Łukasza był to pierwszy mecz po transferze z Czarnych w barwach Orła Iwanowice.

W głównej roli wystąpili dziś sędziowie, którzy najpierw nie chcieli dopuścić do rozegrania meczu, wyznaczonego na godz. 11:00. Powodem był zły stan boiska w Polanowicach i niechęć do zepsucia murawy. Po licznych prośbach, rozmowach i spekulacjach na temat okolicznych boisk sędziowie ulegli i pozwolili rozegrać spotkanie z prawie godzinnym opóźnieniem!

Pierwszą połowę sędzia zakończył niespodziewanie w 40. minucie! Po zejściu z boiska i interwencji gości arbiter zorientował się w pomyłce i nakazał dogranie pięciu minut pierwszej części meczu. To właśnie w tym czasie Wandzie udało się doprowadzić do remisu. Orzeł stracił pierwszą bramkę w obecnym sezonie.

Oprócz bramek oba zespołu zaliczyły jeszcze po trafieniu w słupki. Goście kończyli mecz w dziesiątkę za dwie żółte kartki dla swego obrońcy.