9-0 Przęczek
DULOWA:
Bednarczyk - Ziarnik (60 Jarczewski), Witkowski, Biłka (65 Klimczak), Burdzy, Łukasik, Mencel, Przęczek, Warkoczyński, Mirek (60 Nowakowski), Wilk.

SANKOWIA: Kruk - Hrycaniuk, Chwaja, Święszek, Matuszczyk - Adam Skalny (50 B. Nowotarski), Feluś, Kwoka, Cyganik (80 Chmiel) - Adrian Skalny, M. Nowotarski.

UKS Dulowa rozgromił gości z Sanki aż 9-0. Dla gospodarzy to drugi mecz z rzędu wygrany takim wynikiem! Niezwykłym osiągnięciem może pochwalić się grający trener drużyny Dulowej Tomasz Witkowski, który asystował przy 5 trafieniach i sam dołożył jedno.

Początek meczu to walka w środku pola i wzajemne badanie się obu drużyn. Ku zaskoczeniu kibiców wynik mógł otworzyć gracz gości, ale jego groźny strzał z wolnego minął bramkę strzeżoną przez Bednarczyka. Po kwadransie to Dulowa wyszła na prowadzenie. Burdzy wrzucił piłkę z autu na środek do Witkowskiego, a grający trener UKS-u uderzył po koźle z ok. 25 metrów i piłka zatrzepotała w siatce. Nie minęło 10 minut i praktycznie było po meczu. Najpierw Mirek uderzył po dośrodkowaniu z narożnika boiska, potem Warkoczyński przelobował bramkarza z Sanki, a chwilę później Mirek zdobył swoją drugą bramkę po dograniu z rzutu wolnego. Przy wszystkich trafieniach asystował Witkowski.

Druga połowa to dalszy ciąg kanonady. Najpierw Mencel będąc sam przed bramkarzem trafił prosto w niego, ale poprawił się w ekwilibrystyczny sposób wykorzystując dogranie Witkowskiego. Mimo naporu gospodarzy na kolejną bramkę kibice musieli czekać aż do 80. minuty. W międzyczasie Sankowia mogła zdobyć honorowego gola, ale strzał napastnika gości Bednarczyk sparował na słupek.

W ostatnich 10 minutach Dulowa dobiła przeciwnika. Uczynili to dwukrotnie Wilk (podawali Warkoczyński i Witkowski), Warkoczyński (dopadł do piłki, która odbiła się od słupka po uderzeniu z wolnego Witkowskiego), a wynik ustalił Przęczek, który zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach Dulowej, wykorzystując dogranie z lewej strony Nowakowskiego.