Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > B klasa (Chrzanów)

ZRYW:
K. Celej - T. Kowalik, Dębiec (80 W. Celej), P. Kowalik (75 Skalny), Łatak, Starowicz, Ścibor, Sroka (70 Kozak), Sądecki, Witkowski (46 Tokarski), Kobyłecki.
WISŁA: Hudzik - Taborski, Burza, Samuś (65 Nędza), Kułaga, Koziarz, Michałów, Miziołek (50 Mroczka), Kubera, Patyk (60 Pierzchała), Butora.

Ostatni w tabeli Zryw jesienią uległ Wiśle aż 0-6, tym razem było lepiej: 1-3.

Gospodarze podjęli walkę i grali jak równy z równym, zawiodła jednak skuteczność. Z rzutów wolnych minimalnie przestrzelili Tomasz Kowalik i Dariusz Sądecki, Artur Starowicz nieznacznie chybił, a Rafał Kobyłecki zmarnował kilka stuprocentowych okazji. Drużyna Zrywu walczyła do samego końca i przy większym szczęściu i skuteczności mogła co najmniej zremisować.

Pierwszą połówkę wiślacy zaczęli agresywnie, stwarzając sobie sytuacje od pierwszych minut. Pierwszą groźną akcję, po której mogła paść bramka, goście przeprowadzili w 17. minucie, lecz wychodzący sam na sam z bramkarzem Mateusz Kubera strzelił prosto w jego ręce. Prowadzenie dla zespołu z Jankowic uzyskał Przemysław Koziarz, strzelając celnie z ostrego kąta. W 41. minucie Krzysztof Miziołek oddał strzał zza szesnastki, po którym piłka odbiła się 2 razy od poprzeczki i wyszła poza linię końcową.

Po przerwie zawodnicy z Brodeł przyłożyli się do gry i wyrównali na 1-1. Przez większość drugiej połowy gra była wyrównana, a oba zespoły stwarzały sobie sporo okazji. W 76. minucie Damian Kułaga dał ponowne prowadzenie Wiśle. Wynik ustalił Damian Patyk strzelając 10. bramkę w sezonie.

Wachnicki w bramce Zrywu

Jak podaje strona internetowa Zrywu Brodła, drużynę wzmocni bramkarz Wojciech Wachnicki, który jesienią występował w A-klasowej drużynie z Regulic.