Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Limanowa)
O Puchar Ziemi Zagórzańskiej2012-02-02 21:28:00

W Mszanie Dolnej odbył się I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Ziemi Zagórzańskiej. W kategorii juniorów najlepszy okazał się Orkan I Niedźwiedź, a wśród seniorów wygrał Turbacz I Mszana Dolna.

8. ZENIT KASINKA MAŁA

Najlepszym strzelcem turnieju został Krzysztof Piekarczyk (Turbacz I), najlepszym bramkarzem wybrano Wiesława Porębskiego (Orkan I), a zawodnikiem pola - Jarosława Knowa (Ostra Olszówka).

6. ZENIT KASINKA MAŁA

Najlepszym strzelcem turnieju został Dariusz Lupa (Turbacz), bramkarzem Robert Skwarczek (Turbacz), a najlepszym zawodnikiem Adam Krzysztofiak z Ostrej Olszówki.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary. Wręczali je: przewodniczący Rady Miasta Mszana Dolna Adam Malec, szef Komisji Sportu i Promocji Rady Miasta Jan Szynalik, prezesi klubów uczestniczących w turnieju - Władysław Szczypka (Turbacz), Stanisław Białoń (Witów Mszana Górna) i Jan Szymański (Orkan Niedźwiedź) .

Obecny na niedzielnym podsumowaniu rozgrywek prezes Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej Stanisław Strug zapowiedział, że w przyszłym roku dwie najlepsze drużyny mszańskiego turnieju mierzyć się będą z dwiema najlepszymi zespołami Limanowej, a zwycięzcy tej rywalizacji będą reprezentować okręg limanowski na Mistrzostwach Okręgu Nowosądeckiego w Piłce Nożnej.