Strona główna > Sporty zimowe > Narciarstwo alpejskie > Wiadomości Narciarstwo alpejskie
Rosemarie Mittermaier nie żyje
04.01.2023 23:55 -

W wieku 72 lat zmarła, w wyniku poważnej choroby, Rosemarie Mittermaier, niemiecka narciarka alpejska, dwukrotna mistrzyni olimpijska z 1976 roku.

więcej »
Gąsienica-Daniel dziesiąta w Lenzerheide, PŚ dla Vlhovej
21.03.2021 23:24 -

W ostatnim w tym sezonie slalomie gigancie o PŚ Maryna Gąsienica-Daniel zajęła 10. miejsce

więcej »
Pech Maryny Gąsienicy-Daniel
07.03.2021 14:30 -

Maryna Gąsienica-Daniel nie ukończyła slalomu giganta o PŚ w Jasnej (Słowacja). Polka była trzecia na półmetku, ale w II przejeździe upadła tuż przed metą...

26.11.2020 19:56 -

Maryna Gąsienica-Daniel znakomicie spisała się w slalomie równoległym o PŚ w Lech/Zuers (Austria). Zajęła dziewiąte miejsce i zdobyła 29 pkt do klasyfikacji pucharowej.

więcej »
Austriacki akcent
17.02.2019 15:36 -

W Åre (Szwecja) zakończyły się trwające od 4 lutego mistrzostwa świata w narciarstwie alpejskim. W ostatnim dniu pierwszy złoty medal zdobyli Austriacy, 30-letni Marcel Hirscher wygrał slalom.