Strona główna > Sporty zimowe > Narciarstwo alpejskie > Wiadomości Narciarstwo alpejskie

Za pośrednictwem Facebooka Lindsey Vonn i Tiger Woods ucięli plotki: łączy ich coś więcej niż przyjaźń, są parą, spotykają się i są ze sobą szczęśliwi.

więcej »
Polski alpejczyk w dziesiątce PŚ
27.01.2013 23:00 -

Maciej Bydliński w czołowej dziesiątce Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. Zawodnik ze Szczyrku zajął 9. miejsce w superkombinacji w Kitzbuehel (Austria). To najlepszy występ polskiego alpejczyka w zawodach tej rangi od wielu lat.

więcej »
6 nowych konkurencji w Soczi 2014
07.04.2011 08:14 -

Międzynarodowy Komitet Olimpijski poszerzył o 6 konkurencji program Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi w 2014 roku.

więcej »
Alpejski PŚ: Deszcz odwołał supergiganty
17.03.2011 11:02 -

W szwajcarskich Alpach deszczowy dzień, w efekcie zaplanowane na dziś supergiganty kobiet i mężczyzn w finałowych zawodach PŚ w narciarstwie alpejskim - zostały odwołane.

więcej »
Maze wygrywa superkombinację
04.03.2011 17:16 -

Alpejka ze Słowenii - Tina Maze - okazała się we włoskim Tarvisio najlepsza w piątkowej superkombinacji zaliczanej do Pucharu Świata. Ta wygrana daje jej trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej.

więcej »
Uniwersjada: Dwa medale Aleksandry Kluś
06.02.2011 10:24 -

Dwa medale Zimowej Uniwersjady naraz zdobyła w sobotę alpejka Aleksandra Kluś. Srebro studenckich zmagań w Erzurum (Turcja) otrzymała za slalom, a brązowy medal za kombinację narciarstwa alpejskiego, składającą się z wszystkich alpejskich konkurencji Uniwersjady.

więcej »
UNIWERSJADA: Dwa razy brąz
03.02.2011 23:44 -

W kolejnym dniu Zimowej Uniwersjady w Erzurum (Turcja) polscy sportowcy zdobyli dwa brązowe medale - Karolina Chrapek w slalomie gigancie i skoczkowie narciarscy w konkursie drużynowym.

więcej »
Alpejski PŚ: Czesi wygrali drużynowo
14.03.2010 17:32 -
więcej »
Kanadyjski supergigant
07.03.2010 15:43 -

Kanadyjczyk Erik Guay odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w supergigancie o Puchar Świata. W norweskim Kvitfjell wyprzedził zaledwie o 2/100 sekundy Austriaka Hannesa Reichelta.

więcej »
Gisin wygrała supergigant
07.03.2010 13:10 -

Szwajcarka Dominique Gisin wygrała niespodziewanie supergigant w szwajcarskiej Crans Montanie zaliczany do klasyfikacji Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. Wyprzedziła ona o 15/100 sekundy Amerykankę Lindsey Vonn.