Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Wiadomości PN Małopolska 2010/2011
Pogoń Miechów ma nowego prezesa2011-07-20 22:00:00

Krzysztof Porębski został nowym prezesem Pogoni Miechów. Zastąpił on Mariusza Malickiego, który przed trzema tygodniami zrezygnował z pełnienia tej społecznej funkcji.


Podczas dzisiejszego nadzwyczajnego walnego zebrania członków klubu Mariusz Malicki podtrzymał swoją decyzję. - Po półtora roku ciężkiej pracy spotkała mnie lawina krytyki, głównie z powodu braku awansu do klasy okręgowej. Szkoda, że ta krytyka nie była konstruktywna - powiedział m.in. ustępujący prezes.

W wyborach nowego prezesa zgłoszono trzy kandydatury - Andrzeja Włudarza, Mieczysława Kądziołkę i Krzysztofa Porębskiego. Pierwsi dwaj odmówili, zgodził się kandydować ten trzeci. Spośród 31 uprawnionych do głosowania członków, 26 było "za", a pięciu wstrzymało się.

Oprócz Krzysztofa Porębskiego do nowego zarządu weszli: Andrzej Włudarz, Zbigniew Piwowarski, Jan Perzyński, Jerzy Kozioł i Damian Rał. Komisję rewizyjną utworzyli: Jerzy Bosak, Marian Sokół i Przemysław Krupa.

Nowy prezes powiedział, że będzie kontynuował przyjętą przez klub politykę szerokiej pracy z młodzieżą (w nowym sezonie Pogoń będzie miała drużyny we wszystkich 6 kategoriach wiekowych!), a jeśli chodzi o seniorów to za cel postawi awans do okręgówki. - Aby zespół mógł się włączyć do walki o pierwsze miejsce w A klasie musi się wzmocnić czterema zawodnikami z zewnątrz - stwierdził Krzysztof Porębski, informując już oficjalnie, że nowym grającym trenerem będzie Radosław Kolański.


Z naszych informacji wynika, że trenerem juniorów starszych i młodszych ma zostać Ryszard Kazieczko, a trampkarzy starszych i młodzików - Julian Łopata. Orlikami nadal ma się opiekować Marcin Dudziński, a żakami Marek Podyma.

 

z-st


pm2011wybory_1a.jpg
pm2011wybory_2a.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty