Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Trampkarze starsi > III liga (Kraków A) T
Tuzin goli Zieleńczanki

Zieleńczanka Zielonki - Albertus Kraków    12-1 (3-0)

Gole dla Zieleńczanki: Knapik 4, Pietrzyk 4, Gil 2, Białek, Cegliński
ZIELEŃCZANKA: Kurczab - Białek, Zębala, Prochal, Synowiec - Doniec, K. Pietrzyk, H. Pietrzyk, Knapik - Gil, Ledźwoń oraz Cegliński, Ślusarczyk, Kmiecik.

W swoim pierwszym meczu ligowym w nowym sezonie trampkarze Zieleńczanki wysoko wygrali z Albertusem Kraków.

Wynik już w 3. minucie otworzył nowo pozyskany Kamil Knapik. Od samego początku gospodarze zdecydowanie przeważali i do przerwy prowadzili 3-0. Po zmianie stron drużyna z Zielonek jeszcze bardziej przycisnęła rywala. Kolejne trzy bramki dołożył Knapik, następnie cztery Hubert Pietrzyk, do tego Gil dwie oraz Białek z Cegliński po jednej. Goście odpowiedzieli tylko raz pokonując w drugiej połowie Kurczaba strzałem z 5. metra. Skończyło się na 12-1.