6-2 Ścieszka 46

Sędziował Tomasz Żelazny
WISŁA: Jakub Sypniewski - Oskar Piech, Alan Uryga, Jakub Kaganek, Dawid Litewka, Maksymilian Michalski, Kamil Moskal, Aleksander Ślęczka, Maciej Termanowski, Jakub Pułka, Marcel Rodziewicz, Kasjusz Piwowarczyk, Rafał Konop, Grzegorz Nazim, Aleksander Owczarczyk. TRENER: Dariusz Marzec.
CRACOVIA: Paweł Krzeczowski - Wojciech Potańczyk, Mateusz Soprych, Adrian Starowicz, Michał Mołdawski, Sebastian Steblecki, Michał Ścieszka, Dawid Nawrocki, Norbert Piszczek, Bartosz Zontek, Rafał Piszczek. TRENER: Stanisław Owca.

"Biała Gwiazda" zapewniła sobie awans do turnieju finałowego, który odbędzie się 5 marca w Skotnikach z udziałem ośmiu drużyn z Krakowa, Nowego Sącza, Tarnowa i Wadowic.
"Pasy" po dzisiejszej porażce stanęły przed niezwykle trudnym zadaniem, bowiem na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek w Krakowie straciły drugie, premiowane miejsce. Prestiżowy mecz toczył się pod dyktando wiślaków, którzy dominowali w hali Cracovii pod każdym względem. "Pasy" były lepsze tylko w ilości trafień w słupek (5-4).
W 2 minucie Alan Uryga trafił w słupek, po czym Cracovia z kontry uzyskała prowadzenie. Podopieczni Dariusza Marca osiągnęli przewagę i efektem tego były gole. Szczególnej urody był trzeci. Po rzucie rożnym w wykonaniu Macieja Termanowskiego "szczupakiem" popisał się Kamil Moskal.
Tuż po zmianie stron Rafał Piszczek nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Jakubem Sypniewskim, a w odpowiedzi Dawid Litewka popisał się efektownym uderzeniem z półobrotu, po czym futbolówka po odbiciu się od słupka wpadła do siatki. W 43 minucie wiślacy dwa razy trafiali; najpierw Aleksander Ślęczka po minięciu bramkarza trafił do pustej bramki, a po chwili Jakub Pułka w stylu Messiego podwyższył na 6-1. Wynik ustalił Michał Ścieszka dobijając piłkę odbitą od słupka po uderzeniu Wojciecha Potańczyka.