Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > Liga Małopolska JS
Unia bardziej zadowolona niż Krakus

MOSiR Unia Oświęcim – Krakus Nowa Huta 1-1 (1-0)

1-0 Głowacki 20 (karny)
1-1 Kuziel 84
Sędziowali: Krzysztof Jakubik oraz Piotr Nosal Artur Borowski z Oświęcimia. Żółte kartki: Znamirowski, Godawa – Majcher, Groeger.
MOSiR UNIA: Taborski – Wiertel (83 Wyroba), Zięcina, Godawa, Szostek - Znamirowski (65 Rokowski), Głowacki, Michałek, Gąsiorek – Semik, Moskwik (82 Godek).
KRAKUS: Broda – Majcher, Sularz (70 Jurek), Kuligowski, Michalski – Fudali, Bartosz, Kuziel, Ryszawy – Ciastoń (57 Palonek), Groeger (80 Doniec).

- Ile musimy mieć sytuacji, by strzelić gola – gardłował z ławki trener krakowian Maciej Trzcionka widząc, jak po nieporozumieniu Taborskiego z Gąsiorkiem w 63. minucie i podaniu tego drugiego wprost pod nogi Majchera, piłka z 8 metrów poszybowała wysoko ponad bramką. Wcześniej Groeger, w 54. minucie, z narożnika pola bramkowego trafił w Taborskiego.

Jednak ostatecznie oświęcimski bramkarz nie zaliczył tego meczu do udanych, bo w końcówce wyszedł nieco na przedpole, więc Kuziel niemal z połowy boiska lobem posłał piłkę do siatki.

Goście przycisnęli, szukając zwycięskiej bramki, bo sędzia doliczył cztery minuty, ale ostatecznie skończyło się podziałem punktów, z którego bardziej zadowoleni byli oświęcimianie.

Gospodarze objęli prowadzenie po karnym, podyktowanym za faul na Wiertlu. Kilka minut później w polu karnym przewrócił się Majcher. Krakowianie liczyli na „jedenastkę”, ale sędzia, po konsultacji z asystentem, pokazał krakowskiemu graczowi żółtą kartkę za próbę jej wymuszenia.

Mateusz Migalski

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty