Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > Liga Małopolska JS
Unia chciała strzelać w Brzesku

Okocimski Brzesko - Unia Tarnów 0-6 (0-3)


0-1 Małysiak 5
0-2 Korzeniowski 15
0-3 Drwal 30
0-4 Szumlański 55
0-5 Małysiak 60
0-6 Cetera 75
UNIA: Słomski - Kjak, Bachula, Wójtowicz (55 Chrapusta), Nowak - Małysiak, Orlik, Korzeniowski (60 Tyl), Drwal (65 Kamiński) - Szumlański, Halagarda (50 Cetera).

- Jestem zadowolony z postawy zespołu. Mieliśmy dziś młody skład z roczników 94 i 95, chłopcy grali z dużym zaangażowaniem, kontrolowali przebieg meczu i chcieli strzelać bramki. Wypadli dobrze, przynajmniej na tle Okocimskiego - skwitował Daniel Bartkowski, trener Unii.

Tarnowianie rzeczywiście chcieli strzelać, o czym świadczy pół tuzina goli. Dobry początek zrobił w 5. minucie Małysiak, który dostał prostopadłe podanie od Szumlańskiego i wykorzystał sytuację "sam na sam". Wkrótce podwyższył Korzeniowski, po wrzutce Nowaka z wolnego. Trzecią bramkę w I połowie zdobył - po dośrodkowaniu Małysiaka - Drwal, uderzeniem do "pustaka". Po przerwie Unia kontynuowała festiwal strzelecki. Gola nr 4 uzyskał Szumlański po centrze Cetery, gola nr 5 Małysiak po indywidualnej akcji, a wynik ustalił Cetera strzałem z 20 m. Asystentem przy tej bramce był Małysiak, wyróżniający się zawodnik meczu (2 gole + 2 asysty).

st

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty