Dunajec/Start Nowy Sącz - Okocimski Brzesko 8-1 (2-0)

6-1 Golonka 74
7-1 Bajorek 81
8-1 Wojtarowicz 88
DUNAJEC: Płaneta (75 W. Hyclak) - Zawada, Ciężkowski, Borzęcki, Zapart, Majka, Bajorek, Golonka, Nowak (72 Kliś), Zygmunt (70 Waligóra), Wojtarowicz.

Dunajec zagrał bardzo skutecznie i rozgromił Okocimskiego 8-1. Katem zespołu z Brzeska okazał się Grzegorz Wojtarowicz, który zdobył 4 gole.

Mecz rozpoczął się od ataków Dunajca. W 13. minucie Bajorek wyszedł sam na sam z bramkarzem gości i umieścił piłkę w siatce. Do 25. minuty gospodarze mieli przewagę, ale przez następny kwadrans to przyjezdni doszli do głosu spychając sądeczan do defensywy. W tym czasie wykonywali kilka rzutów wolnych z okolic pola karnego oraz mieli kilka rzutów rożnych, po których kotłowało się pod bramką Płanety. Zamiast 1-1, w 39. minucie było 2-0. Wojtarowicz "urwał" się obrońcy, uderzył mocno i piłka po rykoszecie znalazła drogę do bramki.

Po przerwie Wojtarowicz kontynuował dzieło. Najpierw po centrze Zygmunta strzałem głową umieścił piłkę w "okienku" bramki gości, a kilka minut później skompletował hat-trick.

W 63. minucie Golonka minął trzech wywali i został sfaulowany w polu karnym. Borzęcki wykorzystał jedenastkę. Goście zdobyli bramkę po rzucie wolnym. Z 16 metrów mocne uderzenie odbił Płaneta i napastnik gości z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki. W 74. minucie Golonka w sytuacji sam na sam przelobował bramkarza, w 81. Bajorek po rozegraniu piłki z Wojtarowiczem podwyższył wynik. Ostatnią bramkę (swoją czwartą) zdobył Wojtarowicz mocnym strzałem w "długi" róg".