Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > Liga Małopolska JS
Sprawiedliwy remis

Orzeł Dębno - Dunajec/Start Nowy Sącz 1-1 (0-0)

1-0 ??? 47
1-1 Lizoń 65
Żółte kartki: Hebda, Hamowski, Przeklasa - Nowak. Czerwona kartka: Lizoń (D, 77).
DUNAJEC: Płaneta - J. Hyclak, Lizoń, Ciężkowski, Zapart (60 Szkaradek), Ligarski, Bajorek (55 Wojtarowicz), Majka (80 Zawada), Nowak, Zygmunt (75 Waligóra), Golonka.

Mecz mógł rozpocząć się od mocnego uderzenia gości. Już w 2. minucie Zygmunt miał dobrą okazję do zdobycia bramki, lecz przestrzelił. Kolejne minuty to walka w środku pola. Drugą dobrą szansę miał Nowak, ale w sytuacji 1 na 1 z bramkarzem nie trafił w bramkę. Do głosu doszli gospodarze i najpierw Płaneta bardzo dobrze interweniował po strzale napastnika gości z 15 metrów, a w końcówce I połowy z 3 metrów napastnik Orła uderzył głową nad poprzeczką.

Druga połowa rozpoczęła się źle dla Dunajca. Po błędzie gości w środku pola zawodnik Orła wykorzystał sytuację "sam na sam". Sądeczanie ruszyli do ataków, ale strzały mijały bramkę gości, albo trafiały do rąk bramkarza. W końcu, w 65. minucie, po rzucie rożnym Dunajec wyrównał. W zamieszaniu na 5. metrze najsprytniejszy okazał się Lizoń, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki. 12 minut później ten sam zawodnik dostał czerwoną kartkę i goście musieli radzić sobie w dziesiątkę. Ostatnie 10 minut meczu było bardzo ciekawe. Kilka niewykorzystanych sytuacji podbramkowych, poprzeczka, która pomogła bramkarzowi gości i gospodarzy. Wynik nie krzywdzi żadnej z drużyn.

dunajec-u10.futbolowo.pl

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty