Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > Liga Małopolska JS
Osłabiony SMS wraca do normy

SMS Kraków - Dunajec/Start Nowy Sącz 3-1 (2-1)

0-1 Orzeł 20
1-1 Chłoń 33
2-1 Mrożek 40
3-1 Mrożek 67
SMS:
Janas - Antolak, Lis, Stojke, Gąsiorek (46 Wandas) - Mrożek, Turczyn (55 Sadecki), Rudziński, Chłoń (80 Walaszek) - Duda, Michalak (75 Woźniak).
DUNAJEC/START: Płaneta - Jabłoński, Borzęcki, Ciężkowski, Lizoń, Zawada (Wojtarowicz), Bajorek (Zapart), Majka, Nowak (Waligóra), Zygmunt, Orzeł.

SMS wrócił do normy po falstarcie w meczu z Garbarnią. Zespół krakowski gra wiosną bez kilku zawodników. M.in. odeszli: Wsół do Przeboju, Widz do Stali Stalowa Wola, Serafin do Dalinu i Stróżyk do Muszynianki.

Na początku meczu goście mieli dwie dobre okazje. Strzał Majki był jednak niecelny, podobnie jak Orła - po błędzie bramkarza SMS-u. Do trzech razy sztuka... Napastnik sądeczan przepchał się niebawem przez obronę miejscowych i wykorzystał sytuację sam na sam.

Wyrównał Chłoń, który zakończył akcję swego zespołu. Miał przed sobą tylko bramkarza, "położył" go i skierował piłkę do pustej bramki. Jeszcze przed przerwą na 2-1 dla SMS-u strzelił Mrożek, który przeprowadził rajd od połowy boiska, minął kilku rywali i uderzył z ok. 16 m; futbolówka wpadła w "krótki" róg, pod pachą golkipera. Ten sam zawodnik przypieczętował wygraną gospodarzy po przerwie. Po zespołowej akcji na jeden kontakt dostał podanie w pole karne i oddał strzał, piłka odbiła się od nogi obrońcy i myląc bramkarza wpadła do siatki.

- Po stracie bramki zaatakowaliśmy, a w drugiej połowie Dunajec przestał wierzyć w dobry wynik w Krakowie, może gościom zabrakło sił? Udanie dziś debiutowali w pierwszym składzie zawodnicy z rocznika 95 Sadecki i Michalski. Zaczynamy już budować zespół na następny sezon... - obwieścił Marek Salamon, trener SMS-u.

RST

(skład Dunajca: dunajecns-u19.futbolowo.pl)

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty