Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > Liga Małopolska JS
Widz był nieuchwytny

Iskra Brzezinka - SMS Kraków 1-6 (1-2)

1-0 Śliwka 20
1-1 Chłoń 27
1-2 Widz 30 (karny)
1-3 Widz 81
1-4 Widz 83
1-5 Widz 86
1-6 Serafin 90 (karny)

Sędziowali: Zbigniew Walus z Oświęcimia oraz Maciej Pytlowski z Zatora i Szymon Krawczyk z Kęt. Żółte kartki: Wojtaszczyk, Czarnik.
ISKRA: Kowalski – Wojtaszczyk, Herma (88 Stolarczyk), Zygmunt, Ł. Chowaniec (46 Cegielski) – Czarnik, Malicki, Ryś (63 Kulczyk), Migdałek, Wojtaszczyk – Śliwka, Dwornik.
SMS: Janas – Wandas, Stróżyk, Stojke, Wsół – Antolak (27 Kołodziejczyk), Rudziński, Mrożek (85 Błachno), Chłoń (63 Tęczar) – Widz, Duda (81 Serafin).

Beniaminka z Brzezinki w pojedynkę rozrobił Robert Widz, który był dla rywali tego dnia po prostu nieuchwytny. Jego pierwsze trafienie dało krakowianom prowadzenie, a zachował zimną krew wykorzystując karnego. Chwilę wcześniej do remisu doprowadził Chłoń, zamykając na lewej stronie akcję rozpoczętą z wolnego i strzałem w "krótki" róg pokonując Kowalskiego.

Po zmianie stron goście spokojnie czekali na swoją szansę, by zadać decydujące ciosy, a worek z bramkami został rozwiązany w ostatnich 10 minutach.

W głównej roli wystąpił Widz, wygrywając najpierw pojedynek z bramkarzem. Potem przytomnie huknął z wolnego i po raz kolejny oszukał w indywidualnym pojedynku Kowalskiego.

Kiedy sędzia po raz drugi przyznał gościom karnego, odstąpił od jego wykonywania, by ktoś inny mógł trafić do siatki. Pieczęć na wygranej SMS postawił wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Serafin.

Mateusz Migalski

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty