Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > Liga Małopolska JS
Hutnik powstrzymany na dziesiątej przeszkodzie

Cracovia - Hutnik Kraków 0-0

Sędziowali: Rafał Ziach, Kamil Sikora, Polepszyc Krzysztof (Kraków).
CRACOVIA: Wiśniewski - Wasyl, Herdecki (65 Potańczyk), Jurasz, Mołdawski (62 Waśniowski) - Duszyk, Kłusek (55 A. Szymula), Bębenek (78 Dobrzański) - Nawrocki (62 Mazanek), Ścieszka, Skawski.
HUTNIK: Jasowicz - Żelasko, Dudek, Jagła (85 Mogielnicki), Lampart, Tyrka, Murzyn, Sierakowski, Witek, Warylak (68 Baran), Lubera.

Juniorzy Hutnika po 9 zwycięstwach tym razem zremisowali na wyjeździe z Cracovią 0-0, tracąc pozycję lidera MLJS na rzecz Wisły.

Nowohucianie byli bliżej wygranej. W 15. minucie powinni objąć prowadzenie, ale strzał Lubery z karnego (podyktowanego za faul na Jagle) obronił bramkarz Pasów - Wiśniewski.

- Damian robi stałe postępy. Po tej interwencji nabrał pewności siebie i był do końca meczu mocnym punktem zespołu - chwalił golkipera trener Cracovii, Paweł Zegarek.

Hutnicy przeważali do przerwy, dobrych okazji nie wykorzystali m.in. Tyrka i Lubera. Goście byli też groźni po... wyrzutach z autu. Piłki wrzucane na ogół na Jagłę wprowadzały spore zamieszanie w szeregach obronnych Cracovii.

- W pierwszej połowie moi podopieczni poprawnie realizowali założenia taktyczne, mieliśmy w przodzie trzech bardzo wysoko ustawionych napastników, co miało utrudnić rywalom grę, do jakiej byli przyzwyczajeni - komentuje trener Zegarek.

Po przerwie gra się wyrównała, obie strony miały swoje szanse, ale bramka nie padła. Pasy miały swoją meczową sytuację w 60. minucie, gdy po kontrze prawą stroną Nawrocki zszedł do środka i uderzył w "krótki" róg. Jego strzał bramkarz Hutnika wybił jednak końcami palców na róg.

- Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, toczył się w dużym tempie, oba zespoły atakowały przeciwnika bardzo wysoko. Spotkanie kosztowało i jednych i drugich bardzo dużo sił
- zakończył trener Zegarek.

ST, hutnikkrakow.futbolowo.pl (MarioNH)

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty