Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > Liga Małopolska JS

Okocimski Brzesko - Wisła Kraków 1-4 (0-1)

1-3 Termanowski 62
1-4 Moskal 80
WISŁA
: Kocoń - Moskal, Piwowarczyk (70 Oleksa), Lepiarz, Kolanko (82 Downar-Zapolski) - Kościelniak (65 Bartoszewicz), Prażnowski, Termanowski, Zając (57 Guedes), Ślęczka - Kamiński.

W I połowie Wisła dyktowała warunki, ale nie stworzyła zbyt wielu sytuacji i prowadziła tylko 1-0, po golu Ślęczki z dobitki.

Po przerwie Okocimski zaskoczył krakowian. Po wrzutce z prawej strony obrońcy gości nie upilnowali napastnika, który miał na tyle swobody, by oddać celny strzał.

Odpowiedź Białej Gwiazdy była błyskawiczna, a konkretnie Termanowskiego, który dwa razy trafił do siatki. Najpierw głową po dośrodkowaniu, a następnie z wolnego. Przy tym drugim golu stojący w murze zawodnicy gospodarzy podskoczyli, a wiślak to wykorzystał i uderzył dołem... Wynik ustalił Moskal głową po wrzutce z kornera.

- Chłopcy zagrali dziś lepiej niż w poprzednim meczu, ale jeszcze nie porywająco - skwitował Dariusz Marzec, trener juniorów Wisły.