Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > Liga Małopolska JS
Derby Nowego Sącza dla biało-czarnych

Sandecja Nowy Sącz - Dunajec/Start Nowy Sącz 2-0 (0-0)

1-0 Szołdrowski 57
2-0 Złocki 87
SANDECJA:
Świerad – Kotlarz (35 Kalisz), Kołbon, Kulpa, Musiał – Baran (89 Ferenc), Szołdrowski, Złocki, T. Zawiślan, A. Kuzak (65 Dulak) – Danek (78 Majka).
DUNAJEC/START: Myrlak – Ciężkowski, Samek (84 Hływa), Gargula, Jabłoński – Borzęcki, Bajorek, Kogut (71 Wojtarowicz), Nowak – Zygmunt (50 Kiełbasa), Golonka.

Początkowo inicjatywę mieli goście. Oddali kilka strzałów, niezłą okazję miał Nowak, ale bardzo dobrze spisujący się w bramce Sandecji Świerad był nie do pokonania. Po kwadransie do głosu doszli miejscowi. Szans nie wykorzystali Baran, dwukrotnie T. Zawiślan, Kotlarz, Kulpa i Kalisz.

W II połowie gospodarze przycisnęli i objęli prowadzenie po strzale Szołdrowskiego zza szesnastki. Po drodze piłka odbiła się od obrońcy Dunajca i zmieniła nieco tor lotu. Goście mieli niebawem 100-procentową okazję do wyrównania. Po faulu Musiała na Borzęckim sędzia podyktował karnego. Strzał Ciężkowskiego zdołał jednak obronić Świerad! Juniorzy Dunajca nadal dążyli do remisu, ale w końcówce stracili drugiego gola. Zdobył go z wolnego Złocki, nie bez winy był Myrlak.

Źródło: sadeczanin.info (WK)

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty