Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > Liga Małopolska JS
Pół tuzina goli SMS-u, hat-trick Widza, a sędziował bramkarz...

Dunajec/Start Nowy Sącz - SMS Kraków 1-6 (0-4)

0-1 Mrożek
0-2 Widz
0-3 Widz
0-4 Widz
0-5 Antolak
0-6 Wandas
1-6 Lizoń
DUNAJEC
: Płaneta (Myrlak) - Gargula, Samek (Zawada), Orzeł, Jabłoński (Zapart), Borzęcki, Ligarski (Bajorek), Golonka, Nowak, Kiełbasa (Zygmunt), Wojtarowicz (Lizoń).
SMS: Janas - Antolak, Kołodziejczyk, Kret, Gąsiorek (50 Wandas) - Stróżyk (63 Woźniak), Mrożek (55 Chłoń), Rudziński, Wsół (67 Sala), Habryn (60 Walaszek) - Widz (70 Stojke).

Na mecz nie przyjechali sędziowie. Gospodarzom udało się "zorganizować" miejscowego, sądeckiego arbitra. Na liniach pomagali mu kierownik drużyny Dunajca i... drugi bramkarz SMS-u Porębski.

Wynik dosyć niespodziewany, zwłaszcza że sądecki beniaminek bardzo udanie zaczął sezon, lepiej nawet niż dzisiejszy rywal z Krakowa.

Początek meczu nie zapowiadał klęski gospodarzy, którzy już w 1. minucie mieli sytuację "sam na sam", ale jej nie wykorzystali. Po chwili zmarnowali drugą "setkę". Krakowianie byli skuteczniejsi i w 12. minucie objęli prowadzenie. Mrożek przeprowadził indywidualną akcję, wbiegł w pole karne i posłał piłkę nad bramkarzem do siatki. W dalszej części I połowy popis strzelecki dał Widz. W krótkim czasie zdobył dwa gole po prostopadłych podaniach Rudzińskiego i Stróżyka, a niedługo przed przerwą skompletował hat-trick.

W II połowie aktywnością w ofensywie wyróżnił się prawy obrońca Antolak. Najpierw sam zdobył gola, po akcji prawą stroną i strzale z 17 m w "okienko". Później znów poszedł po skrzydle i z linii końcowej zagrał do tyłu na 14. metr do nadbiegającego Wandasa, który wewnętrzną częścią stopy splasował piłkę w "długim" rogu.

W końcówce sądeczanie zdołali uzyskać honorowe trafienie, jego autorem był Lizoń.

- Mogliśmy wygrać wyżej, ale nie wykorzystaliśmy kilku okazji. Między innymi dwa razy "sam na sam", w pierwszej i drugiej połowie, był Wsół
- powiedział Marek Salamon, trener juniorów SMS-u.

 

rst
(+ startnowysacz.futbolowo.pl)

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty