Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Kajetanowicz gotowy do sezonu w WRC 3
23.03.2021 21:07 -

Kajetan Kajetanowicz powraca na najtrudniejsze i najbardziej wymagające trasy Rajdowych Mistrzostw Świata. Kierowca LOTOS Rally Team, razem z pilotem, Maciejem Szczepaniakiem, zaliczy pełny sezon w najliczniejszej kategorii WRC 3.

więcej »
Belg Stuyven pierwszy w San Remo
20.03.2021 23:17 -

112. edycję kolarskiego wyścigu Mediolan - San Remo wygrał 29-letni Belg Jasper Stuyven.

więcej »
Pogačar triumfatorem Tirreno-Adriatico
16.03.2021 22:35 -

56. edycję kolarskiego wyścigu Tirreno-Adriatico wygrał Słoweniec Tadej Pogačar.

więcej »
PŚ: Polskie szablistki najlepsze w Budapeszcie
15.03.2021 22:52 -

Drużyna polskich szablistek w składzie: Sylwia Matuszak, Angelika Wątor, Marta Puda i Zuzanna Cieślar stanęła na najwyższym stopniu podium Pucharu Świata w Budapeszcie.

więcej »
Zmarł Marvin Hagler
14.03.2021 23:59 -

W wieku niespełna 67 lat zmarł Marvin "Marvelous" Hagler, amerykański bokser, mistrz świata w w. średniej w latach 1980-1987.

więcej »
Pech Roglica, triumf Schachmanna
14.03.2021 23:20 -

Niemiec Maximilian Schachmann, podobnie jak przed rokiem, wygrał kolarski wyścig Paryż - Nicea.

więcej »
Zofia Klepacka brązową medalistką ME
14.03.2021 23:08 -

Zofia Klepacka (Legia Warszawa) brązową medalistką mistrzostw Europy w windsurfingowej klasie RS:X.

więcej »
Śląsk chce dołączyć do grona organizatorów III Igrzysk Europejskich w 2023 roku
08.03.2021 20:15 -

Województwo śląskie wyraziło gotowość współorganizacji III Igrzysk Europejskich, które odbędą się w Polsce w 2023 roku. Tym samym chce dołączyć do dwóch dotychczasowych organizatorów – Krakowa i Małopolski.

więcej »
W PKOl o programie III Igrzysk Europejskich 2023
07.03.2021 21:27 -
więcej »
Strade Bianche po holendersku
06.03.2021 20:34 -

Kolarski wyścig Strade Bianche wygrał Holender Mathieu van der Poel, a wśród pań jego rodaczka Chantal van den Broek-Blaak.