Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Rajd Barbórka 2019: Rekordzista Kajetanowicz podziękuje kibicom
02.12.2019 09:53 -
więcej »
Kajetanowicz i Szczepaniak wywalczyli drugie miejsce w Rajdowych Mistrzostwach Świata WRC2 2019
13.11.2019 20:33 -
więcej »
Habaj i Dymurski na trzecim miejscu w rajdowych mistrzostwach Europy
13.11.2019 20:25 -

Rozegrany w dniach 8-10 listopada Rajd Węgier zakończył sezon 2019 w rajdowych mistrzostwach Europy (FIA ERC). Trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej tych rozgrywek wywalczyli Polacy – Łukasz Habaj i Daniel Dymurski (Skoda Fabia R5) reprezentujący barwy eSky Rally Team.

więcej »
Polskie szpadzistki wygrały Puchar Świata w Tallinie
03.11.2019 20:07 -
więcej »
PŚ w rugby: Triumf Springboksów
02.11.2019 11:58 -

W rozegranym w Yokohamie finale Pucharu Świata w rugby drużyna RPA pokonała Anglię 32-12. To trzeci triumf Springboksów w historii.

więcej »
PŚ w rugby: Brąz dla Nowej Zelandii
01.11.2019 12:12 -

Brązowy medal Pucharu Świata w rugby zdobyła Nowa Zelandia, która w Tokio pokonała Walię 40-17.

więcej »
Kajetanowicz i Szczepaniak na podium w Hiszpanii
27.10.2019 17:04 -
więcej »
PŚ w rugby: Anglia i RPA w finale
27.10.2019 15:55 -

Anglia zmierzy się z RPA w finale rozgrywanego w Japonii Pucharu Świata w rugby. Drużyna RPA pokonała dziś Walię 19-16.

więcej »
PŚ w rugby: Anglia w finale
26.10.2019 14:49 -

Anglia pokonała 19-7 Nową Zelandię w półfinale rozgrywanego w Japonii Pucharu Świata w rugby. Tym samym All Blacks nie obronią tytułu sprzed 4 lat.

więcej »
ME: Trzy brązowe medale kolarzy
20.10.2019 17:23 -

W holenderskim Apeldoorn odbyły się mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym. Reprezentanci Polski zdobyli trzy brązowe medale.