16.07.2020 21:05 -
więcej »
Kasperczyk w Czechach tuż za pierwszą dziesiątką
12.07.2020 18:38 -

Tomasz Kasperczyk i Damian Syty ukończyli 47. Rajd Bohemia – inauguracyjną rundę tegorocznych mistrzostw Czech. W stawce 86 załóg Polacy uplasowali się na 11. miejscu, będąc trzecią najlepszą załogą spoza Czech.

więcej »
Czeski sprawdzian Kasperczyka przed Rzeszowem
10.07.2020 18:09 -

Tomasz Kasperczyk zdecydował się na bardzo wymagający test i trening przed rozpoczęciem sezonu rajdowych mistrzostw Polski. Już w nadchodzący weekend załoga Tiger Energy Drink Rally Team wystartuje w Rajdzie Bohemia – inauguracyjnej rundzie czeskiego czempionatu.

więcej »
Gosia Rdest triumfuje na Torze Poznań
10.07.2020 10:25 -

W zakończonym przed rokiem na Torze Poznań sezonie Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski zdobyła tytuł wicemistrza. Po dwóch rundach tegorocznej rywalizacji Gosia Rdest przewodzi już w klasyfikacji generalnej.

więcej »
Rekordowy kontrakt futbolisty
08.07.2020 09:39 -
więcej »
Kajetanowicz buduje formę na Estonię
07.07.2020 09:34 -

Jak poinformował promotor Rajdowych Mistrzostw Świata, cykl zostanie wznowiony już na początku września, od nowego w kalendarzu Rajdu Estonii.

więcej »
Kim jest mistrz i rekordzista świata na dystansie potrójnego i podwójnego Ironmana? (FILM)
06.07.2020 21:02 -

Robert Karaś, który w potrójnym i podwójnym triathlonie nie ma sobie równych, jest bohaterem reportażu „Pasjonat Sportu” na kanale YouTube Olimp Sport Nutrition.

więcej »
Laskarze Grunwaldu mistrzem Polski
06.07.2020 20:45 -

W Poznaniu rozegrał się ostatni akord sezonu hokeja na trawie. Mistrzem Polski został Grunwald Poznań.