16.08.2020 18:37 -
więcej »
Il Lombardia: Dramat zwycięzcy Tour de Pologne
15.08.2020 21:18 -

114. edycję kolarskiego wyścigu "Il Lombardia" wygrał 35-letni Duńczyk Jakob Fuglsang.

więcej »
Tour de Pologne: Triumf Evenepoela, Majka czwarty
09.08.2020 20:26 -

Davide Ballerini (Deceuninck – Quick-Step) wygrał piąty, ostatni etap 77. Tour de Pologne z Zakopanego do Krakowa. Zwycięzcą całego wyścigu został jego kolega z drużyny, 20-letni Remco Evenepoel. Rafał Majka (Bora-Hansgrohe) zajął czwarte miejsce.

więcej »
Rajd Rzeszowski: Triumf Fina, pechowe cięcie Kasperczyka
09.08.2020 15:25 -
więcej »
Adam Sokołowski z Kluczborka zdobył już 23 razy mistrzostwo Polski! Król polskich kibiców
09.08.2020 09:28 - RK

Jest chodzącą encyklopedią sportu, ale jego nazwiska nie ma w encyklopedii. To paradoks, a może bardziej niedopatrzenie autorów, gdyż choćby bodaj w Wikipedii Adam Sokołowski znaleźć się bezdyskusyjnie powinien. Jego 23 tytuły mistrza Polski kibiców to fenomenalne osiągnięcie, w XXI wieku jest niepokonany od 20 lat!!! Nie ma w kraju nikogo kto o sporcie wiedziałby więcej niż notariusz z Kluczborka.

więcej »
TdP: Wielki triumf 20-letniego Belga, Majka czwarty
08.08.2020 23:34 -

20-letni Remco Evenepoel (Deceuninck – Quick-Step) w wielkim stylu wygrał czwarty etap 77. Tour de Pologne UCI World Tour z BUKOVINA Resort do Bukowiny Tatrzańskiej. Belgijski kolarz zdobył koszulkę lidera i jest bardzo bliski triumfu w klasyfikacji generalnej.

więcej »
Belg najszybszy w San Remo, Kwiatkowski 15.
08.08.2020 19:55 -
więcej »
TdP: Triumfator Giro najszybszy w Bielsku-Białej
07.08.2020 23:56 -

Richard Carapaz (Team Ineos) wygrał trzeci etap 77. Tour de Pologne UCI World Tour z Wadowic do Bielska-Białej. Ekwadorski kolarz, ubiegłoroczny triumfator Giro d'Italia, został nowym liderem wyścigu.

więcej »
TdP: Mistrz świata najszybszy w Zabrzu
06.08.2020 21:38 -

Duńczyk Mads Pedersen (Trek Segafredo) wygrał drugi etap 77. Tour de Pologne UCI World Tour z Opola do Zabrza. Aktualny mistrz świata został nowym liderem wyścigu.