Strona główna > Inne > Tenis stołowy > Ekstraklasa kobiet
Słodka zemsta na Bronowiance
01.11.2009 04:52 - MAS

Pierwszą porażkę w ekstraklasie poniosły pingpongistki Bronowianki, we Wrocławiu uległy AZS UE 2-3. Moment słodkiej zemsty przeżyła Anna Janta-Lipińska, która w ubiegłym sezonie broniła krakowskich barw, ale teraz we wrocławskich w meczu decydującym o wyniku ograła Antoninę Szymańską.

więcej »
Bronowianka nawet seta nie oddała w Nowym Targu
24.10.2009 22:52 -

Małopolskie derby w ekstraklasie kobiet nie przyniosły niespodzianki. Bronowianka dołączyła do grupy zespołów, które przyjeżdżają do Nowego Targu, by udzielić beniaminkowi bardzo srogiej lekcji ping-ponga.

więcej »
Tenis stołowy: Li Qian daje kolejne dwa punkty
11.10.2009 10:28 - Tomasz Pasternak

Tenisistki stołowe KTS FORBET OWG Tarnobrzeg, zmierzające po 19. w historii tytuł mistrzyń Polski, odniosły trzecie ligowe zwycięstwo. W rozgrywanym awansem pojedynku ekstraklasy kobiet podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka pokonały 3-1 ekipę GKS GORZOVII MEDBUD Gorzów.

więcej »
Poznawanie ekstraklasy po jednym secie
08.10.2009 20:53 - MAS

W drugim meczu w ekstraklasie dorobek pingpongistek Gorców Nowy Targ zatrzymał się na jednym secie. Przegrały dziś we własnej hali z Gorzovią 0-3.

więcej »
Ładny wieczór z małą piłeczką w Bronowicach
07.10.2009 21:00 - MAS

Pingpongistki Bronowianki Kraków wygrały drugi mecz tego sezonu w ekstraklasie. Przed własną publicznością pokonały AZS Częstochowa 3-2.  Spotkanie trwało 2,5 godziny, cierpliwi kibice mieli jednak czym nacieszyć oczy - grały ładne panie i pokazały dużo ładnych akcji.

więcej »
Dziś do zobaczenia nowe szaty Bronowianki
07.10.2009 14:20 - MAS

Pingpongistki Bronowianki Kraków po raz pierwszy zagrają dziś w tym sezonie ekstraklasy przed własną publicznością. Odmieniony kadrowo zespół zmierzy się o godz. 18 z AZS Częstochowa. W klubie trwają przygotowania do uroczystej inauguracji.

więcej »
Odważne dziewczyny z Gorców, Bronowianka postawiła na defensywę
26.09.2009 23:53 -

Trudny debiut w ekstraklasie przeżyły pingpongistki Gorców Nowy Targ, przegrały z wicemistrzem Polski z Nadarzyna 0-3, zdobywając tylko jednego seta. Odmieniona Bronowianka na wyjeździe pokonała Warmię Lidzbark Warmiński 3-2. Mistrzynie Polski KTS Forbet Tarnobrzeg na wszelki wypadek wyszły przeciwko AZS Częstochowa w najmocniejszym zestawieniu i wygrały 3-1.