Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > Ligi młodzieżowe
Juniorzy starsi - turniej ćwierćfinałowy
07.03.2010 19:30 -

Rzeszowianie nie mieli sobie równych. W Krakowie rywalom oddali zaledwie seta.  Tomasza Głoda wybrano MVP turnieju  Libero Resovii na tej pozycji był bezkonkurencyjny.

więcej »
Tomaszów Lubelski - ćwierćfinał juniorek starszych
07.03.2010 19:28 -

Do Tomaszowa Lubelskiego mielczanki pojechały po naukę. Gospodynie oraz stołeczna Sparta udzieliły im surowych lekcji. O półfinale Stal może pomyśleć w przyszłym sezonie, tym bardziej, że większość dziewcząt pozostaje w drużynie. Do półfinału awansowały Sparta Warszawa i Tomasovia Tomaszów Lubelski.

więcej »
Juniorki starsze - turniej ćwierćfinałowy
07.03.2010 19:24 -

W Rzeszowie dominowały dwa zespoły. Pogoń w szeregach, której grały dziewczęta mające za sobą grę w drugiej lidze oraz mniej doświadczone gospodynie.  W bezpośredniej konfrontacji lepsza była  Pogoń. W tie breaku proszowiczanki  pokazały znakomitą zagrywkę. Do półfinału awansowały Pogoń Proszowice oraz MKS V LO Rzeszów.

więcej »
Liga Młodziczek, Grupy A i B
07.03.2010 18:16 - Pawlo

Ostatnia kolejka rozgrywek w poszczególnych grupach. Z grupy A do 1/8 finału awansowały drużyny UKS MOSiR Jasło i KPS Nowa Dęba I. Grupę wygrał zespół MKS V LO I Rzeszów, który zapewnił sobie tym samym udział w 1/4 finału.

więcej »
1/8 finału mistrzostw Polski kadetek: Łańcut i Czudec obejdą się smakiem
28.02.2010 18:17 - TC

Nie zobaczymy młodych zawodniczek I LO Łańcut i Olimpu Czudec w ćwierćfinałach mistrzostw Polski. Obie drużyny z Podkarpacia przegrały rywalizację o awans i tym samym zakończyły już swój sezon.

więcej »
Olsztyn kolejnym celem kadetów z Podkarpacia. ZOBACZ ZDJĘCIA!
28.02.2010 17:24 - Tomasz Czarnota

Dokładnie za miesiąc kadeci Resovii II Rzeszów i MOSiRu Jasło walczyć będą w Olsztynie o awans do półfinału Mistrzostw Polski. Rzeszowianie w swoim ostatnim spotkaniu 1/8 finału odnieśli trzecie zwycięstwo i z pierwszego miejsca awansowali dalej. Jaślanie tymczasem pomimo zajęcia trzeciej lokaty w Piotrkowie Trybunalskim na 99% zjawią się na Warmii i Mazurach.

więcej »
Kadeci Resovii w ćwierćfinale Mistrzostw Polski
27.02.2010 17:20 - Tomasz Czarnota

Młodzi zawodnicy AKS Resovii II Rzeszów dzięki dzisiejszej wygranej z Siatkarzem Wieluń awansowali do 1/4 Mistrzostw Polski. Ich sukces jest szczególnie cenny, gdyż grali z rywalami rocznikowo starszymi od siebie.

więcej »
1/8 finału mistrzostw Polski juniorów : Bezkonkurencyjna Skra
21.02.2010 17:40 - MS

Skra ma świetną młodzież. Pięciokrotni mistrzowie kraju mogą być spokojni o swoją przyszłość. Krośnianie nie byli w stanie sprostać drużynom  Bobowej i wspomnianej Skry. W ekipie rywali widać było lepsze zgranie. Najważniejsze, że w Krośnie znają się na profesjonalnym szkoleniu młodzieży. Spokojnie, efekty przyjdą z czasem.

więcej »
1/8 finału mistrzostw Polski juniorów: Może w przyszłym roku
21.02.2010 17:38 - MS

Nie powiodło się juniorom Sokoła Strzyżów w walce o ćwierćfinał mistrzostw Polski. Podopieczni Wojciecha  Górnickiego walczyli dzielnie, lecz rywale byli przede wszystkim bardziej doświadczeni. Zespoły z Tomaszowa Mazowieckiego oraz Kęt dysponowały zarówno  szerszą kadrą zawodniczą, jak i również bardziej zaawansowaną wiekowo. Może w przyszłym roku będzie lepiej.

Najważniejsze,  że najmłodsza drużyna turnieju - Sokół - nabrała już wstępnego doświadczenia w tego typu turniejach. Warto podkreślić, że w ekipie z Tomaszowa Mazowieckiego występował Jacek Zieliński, bratanek Zbigniewa - ongiś znakomitego atakującego Resovii, wychowanka Lechii Tomaszów Mazowiecki.

więcej »
1/8 finału mistrzostw Polski juniorek: Mielczanki nie zmarnowały szansy
21.02.2010 17:36 - MS

Podopieczne Izy Rutkowskiej nie zaprzepaściły atutu własnej hali i awansowały do ćwierćfinałów mistrzostw  Polski juniorek starszych. O wszystkim decydował dramatyczny pojedynek z wiślaczkami. Dopiero w tie breaku drużyna trenera Leszka Kędryny musiała uznać wyższość mielczanek. Solidarnie Wisła i Stal nie wykorzystały piłki meczowej. Dopiero za trzecim razem atak Giży przyniósł powodzenie.

więcej »

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty