Strona główna > PULS DNIA
Puszcza Niepołomice i Bruk-Bet Termalica grają dalej o ekstraklasę2023-06-06 23:05:00

Puszcza Niepołomice i Bruk-Bet Termalica Nieciecza grają dalej o piłkarską ekstraklasę. W pierwszym meczu barażowym Puszcza rozbiła Wisłę na jej stadionie i to aż 4-1 (już do przerwy prowadziła 2-0). Bruk-Bet,  w drugiej parze pokonał Stal Rzeszów 2-0 (1-0)

Pierwszy mecz barażowy o awans do ekstraklasy:  Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice 1-4 (0-2)
0-1 Kamil Zapolnik 33
0-2 Łukasz Sołowiej 45+3
1-2 Alex Mula 84
1-3 Lucjan Klisiewicz 90+1
1-4 Lucjan Klisiewicz 90+4
Trener Puszczy Tomasz Tułacz przygotował na ten mecz mistrzowską taktykę, którą jego piłkarze zrealizowali bezbłędnie. W końcówce bezlitośnie punktowali bramkami błędy rywali. "Biała Gwiazda" walczyła, zwłaszcza w drugiej połowie, ale nie uchroniła swoich kibiców i prezesa Jarosława Królewskiego od łez po ostatnim gwizdku.