Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Żaki > Grupa IIB (Kraków) Ż

Hutnik II Kraków B - Piast Skawina B 4-3 (2-1)

Gole dla Piasta B: Norbert Ożóg, Szymon Poskróbek, samob.
PIAST B: Tomasz Śliwa - Kacper Morawa, Eryk Kierzkowski, Łukasz Kasperczyk - Dominik Kmiecik - Szymon Poskróbek, Kamil Górnisiewicz oraz Mateusz Kowalczyk, Norbert Ożóg.

Mecz rozpoczął się od gola dla Hutnika - po błędzie obrony Piasta. Wyrównał Norbert Ożóg, ale to było ostatnie trafienie skawinian przed przerwą, choć goście mieli wyraźną przewagę i okazji nie brakowało. Bramkę zdobyli za to hutnicy - z karnego.

Po zmianie stron w zamieszaniu podbramkowym jeden z gospodarzy interweniował tak niefortunnie, że skierował piłkę do własnej bramki. Gdy Hutnik ponownie objął prowadzenie, skawinianie znów doprowadzili do wyrównania. Jednak samobójczy gol na 4-3 dla Hutnika, choć do końca gry pozostało jeszcze sporo minut, okazał się ostatnim. Piłkarze Piasta trafili w słupek, w poprzeczkę, zdobyli gola (tyle, że ręką), albo pudłowali, w ostateczności fantastycznie interweniował bramkarz nowohucian.