Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Żaki > Grupa II (Kraków) Ż
Efektowne zwycięstwo Piasta nad Wisłą II

Wisła II Kraków - Piast Skawina 3-11 (1-4)

Gole dla Piasta: Michał Litwa 6, Jakub Madej 3, Dominik Sikora 2
PIAST: Kacper Kuflowski - Franciszek Kurlit, Karol Klimek, Jakub Madej - Norbert Mej - Szymon Wilk, Michał Litwa oraz Dominik Sikora.

Dwa efektowne zwycięstwa zapisali na swoim koncie żaki Piasta. Tym razem podopieczni Grzegorza Krzysiaka rozprawili się z Wisłą II Kraków. Pierwsza drużyna wygrała 11-3, druga 9-5.

Mecz drużyn "A" rozpoczął się od kontry Wisły i błyskawicznego gola. Jednak kilka minut później było już 3-1. Trzykrotnie efektownymi uderzeniami z dystansu popisał się Michał Litwa. Przed przerwą dołożył jeszcze czwarte trafienie i pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 4-1.

Po zmianie stron nadal Piast dyktował warunki. Bardzo dobrze w tym fragmencie spisywali się Dominik Sikora, który dwukrotnie trafił do bramki i Jakub Madej, etatowy wykonawca stałych fragmentów gry, który gole zdobył z rzutu wolnego i... dwa razy z rzutów rożnych!