Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Trampkarze starsi > Małopolska Liga TS

1-0 Krzysztof Czuba
1-1 ???
2-1 Krzysztof Czuba
3-1 Mateusz Jawor

Początek był nerwowy w wykonaniu obu drużyn. Pierwsi uspokoili się gospodarze. Nastąpiło podanie do Krzysztofa Czuby, który na szybkości minął bramkarza i strzelił na 1-0.

Potem gra stanęła, piłka krążyła od jednej do drugiej bramki. Unia miała rzut wolny na 25. metrze, zawodnik jej drużyny wrzucił piłkę w pole karne, gdzie bez krycia wbiegł napastnik i kolanem posłał piłkę do siatki. Na odpowiedzieć Popradu nie trzeba było długo czekać, zaraz po wznowieniu ze środka boiska Mateusz Jawor rzucił piłkę na Krzysztofa Czubę, który wygrał przebitkę z bramkarzem Unii, minął go i wślizgiem skierował futbolówkę do pustej bramki.

Zaraz na początku drugiej połowy Krzysztof Czuba dostał podanie od Jarosława Bałuca na wolne pole i lewą nogą trafił w spojenie słupka z poprzeczką. Kilka minut później Mateusz Jawor oddał niepozorny strzał na bramkę, piłka się ledwo toczyła, wszyscy myśleli, że wyjdzie za bramkę, a tymczasem odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

W samej końcówce po błędzie obrony miejscowych zawodnik Unii znalazł się w sytuacji sam na sam z Mirosławem Cichoniem, ten jednak wygarnął napastnikowi piłkę nogą.