Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Trampkarze starsi > Małopolska Liga TS

Dunajec Nowy Sacz - Garbarnia Kraków 3-1 (0-0)

2-1 Siedlarczyk (samob.)

3-1 Rosiek
DUNAJEC:
Hyclak - Kuźma, Iwański, Więcek, Piszczek - Kurowski, Ziemianek, Migacz, Król - Rosiek, Kliś oraz Warzecha.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zakończyła się bezbramkowym remisem. Po przerwie gospodarze ruszyli do ataku i objęli prowadzenie 1-0. Po zamieszaniu podbramkowym Ziemianek z ostrego kąta przelobował bramkarza gości. Po paru minutach krakowianie wyrównali. Po nieudanym wyjściu obrońców sądeckich napastnik Garbarni spokojnym strzałem umieścił piłkę w siatce, bramkarz bez szans.

Kolejne minuty to sytuacje obu drużyn. Jedni i drudzy chcieli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. 5 minut przed końcem obrońca Garbarni nie porozumiał się z bramkarzem i główką wpakował piłkę do własnej bramki. Minutę później Rosiek ustalił wynik na 3-1, pokonując golkipera w sytuacji sam na sam strzałem po ziemi.

W tym wyrównanym meczu nastąpiła zabójcza końcówka Dunajca, który zainkasował 3 punkty.