Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Trampkarze najmłodsi > I liga (Kraków)

Borek Kraków - Cracovia 1-2 (0-1)

Gole dla Cracovii: Baran, Kamiński

CRACOVIA: Jodłowski, Mrozowski, Kowalewski, Kamiński, Krężelok, Bogusławski, Feliks, Wąsik, Baran, Wosik, Lechowicz, Żychowicz, Kieliś, Sulik, Czerwiński, Woźniak, Kowalczyk.

Na początku mecz był wyrównany, było dużo walki w środku boiska. W 29. minucie po pięknym strzale Bartosza Barana "Pasiaki" objęły prowadzenie. Chwilę po rozpoczęciu II połowy, w 36. minucie, było już 0-2. Strzelcem bramki był Kamil Kamiński. "Pasy" wciąż miały nowe okazje do strzelenia gola, ale nie mogły pokonać bramkarza gospodarzy. Po nieudanej akcji Cracovii w 47. minucie, piłkę przejęli zawodnicy Borku, ustalając wynik na 1-2.