Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Trampkarze młodsi > Małopolska Liga TM
600 widzów na meczu trampkarzy!2011-06-10 22:51:00

Wielkie derby Nowego Sącza o mistrzostwo Małopolskiej Ligi Trampkarzy Młodszych zakończyły się bezbramkowym remisem. Tym samym Sandecja utrzymała 2-punktową przewagę nad Dunajcem, ale na pełną radość jeszcze za wcześnie, bo do końca rozgrywek pozostały obu drużynom po dwa mecze.


Dunajec Nowy Sącz - Sandecja Nowy Sącz 0-0


Spotkanie dwóch najlepszych zespołów Małopolski odbyło się dziś wieczorem o godz. 20.30 na głównej płycie stadionu I-ligowej Sandecji, rzecz jasna przy sztucznym świetle.

- To był mecz walki, nie było w nim wielu sytuacji bramkowych, jedyne dwie stuprocentowe stworzyliśmy my, ale Jurczak i Obrzut ich nie wykorzystali - powiedział Krzysztof Szczepański, trener Dunajca. - Pomysł na taki wieczorny spektakl był bardzo udany, grę trampkarzy oglądało aż sześćset osób, gorąco dopingując zawodników! A inne grupy młodzieżowe naszych klubów też wyraziły ogromną ochotę zagrać w świetle jupiterów! - dodał Krzysztof Szczepański.

Po meczu trener Dunajca pogratulował trenerowi Sandecji, swemu bratu - Tomaszowi Szczepańskiemu. Ten ostatni przyznał, że jego zespół nie miał tak dobrych sytuacji jak rywale. Najważniejsze dla braci Szczepańskich, że mistrzostwo i wicemistrzostwo Małopolski pozostaje w rodzinie...

 

rst
WIADOMOŚCI

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty