Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Trampkarze starsi > III ekstraliga (Kraków) T

Płomień Jerzmanowice - Zieleńczanka 1-6 (1-2)

Gole dla Zieleńczanki: Gil 3, Knapik 2, Piórkowski

ZIELEŃCZANKA: Zawiślak - Synowiec, Prochal, Ziętara, Kmiecik - Piórkowski, Zębala, H. Pietrzyk, Doniec, Gil, Knapik oraz K. Pietrzyk, Gąstoł.

Trampkarze Zieleńczanki odnieśli kolejne bardzo ważne zwycięstwo w ekstralidze pokonując tym razem na wyjeździe Płomień Jerzmanowice aż 6-1.

Po błędzie defensywy gości, to Płomień objął prowadzenie. Ale do przerwy było już 2-1 dla drużyny z Zielonek. Wynik podwyższyć mógł jeszcze Knapik, ale minimalnie chybił. Ponadto Kmiecik nie wykorzystał karnego.

Festiwal strzelecki zaczął się dopiero po przerwie. Gil zaliczył hat-trick, a jego trzeciej bramki mogliby pozazdrościć piłkarze grający na wyższych szczeblach rozgrywkowych. Dwa trafienia dodał Kamil Knapik, ładną bramkę strzelił Piórkowski. Bardzo dobrze w zwycięskim zespole zagrali Doniec, Pietrzyk, Zębala i Prochal.